augustus 25, 2018
Vuelta 2018 Etappe 2 Marbella – Caminito del Rey
Etappe 2 van de Vuelta gaat van Marbella aan de kust naar het binnen land Caminito del Rey. De etappe word als vlak aangeduid ook al zijn er 3 klimmetjes van de 3 categorie en 1 klim van de 2de categorie. Opvallend is aan deze etappe dat de renners twee keer de Alto de Guadalhorce beklimmen.
In 2015 is de Vuelta ook hier gefinisht en toen won de klimmer Esteban Chaves. De finishlijn is deze keer een stukje opgeschoven richting het bezoekers centrum van Caminito del Rey dus we gaan zien wat dat oplevert. Verwacht wordt dat deze etappe 2 geen grote schade zal aanrichten in het algemeen klassement. Het peloton zal als 1 groep starten aan de laatste klim.
Road | Kilometers | Schedules Local Time | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
From the finish | From the start | Caravan | 42km/h | 40km/h | 38km/h | ||
España | |||||||
Málaga | |||||||
Málaga | 163.5 | 0 | 12:00 | 13:35 | 13:35 | 13:35 | |
Marbella | 163.5 | 0 | 12:00 | 13:35 | 13:35 | 13:35 | |
Comienza Puerto | 162.5 | 1 | 12:01 | 13:36 | 13:36 | 13:36 | |
Puerto de Ojén | 156 | 7.5 | 12:11 | 13:45 | 13:46 | 13:46 | |
Coín | 140.5 | 23 | 12:36 | 14:07 | 14:09 | 14:11 | |
Alozaina | 121.3 | 42.2 | 13:06 | 14:35 | 14:38 | 14:41 | |
Zalea | 105.5 | 58 | 13:31 | 14:57 | 15:02 | 15:06 | |
Pizarra | 100.2 | 63.3 | 13:37 | 15:05 | 15:09 | 15:14 | |
Álora | 92.5 | 71 | 13:49 | 15:16 | 15:21 | 15:27 | |
Bermejo | 83.5 | 80 | 14:13 | 15:29 | 15:35 | 15:41 | |
Comienza Puerto | 79.9 | 83.6 | 14:19 | 15:34 | 15:40 | 15:47 | |
El Chorro | 78.4 | 85.1 | 14:20 | 15:36 | 15:42 | 15:49 | |
Alto de Guadalhorce | 72.4 | 91.1 | 14:34 | 15:45 | 15:51 | 15:58 | |
Presa de Guadalhorce | 68.2 | 95.3 | 14:41 | 15:51 | 15:57 | 16:05 | |
Comienza Puerto | 49.5 | 114 | 15:03 | 16:17 | 16:26 | 16:35 | |
Alto de Ardales | 43.7 | 119.8 | 15:12 | 16:26 | 16:34 | 16:44 | |
Pizarra | 27.2 | 136.3 | 15:37 | 16:49 | 16:59 | 17:10 | |
Álora | 18.9 | 144.6 | 16:00 | 17:01 | 17:11 | 17:23 | |
Bermejo | 12.5 | 151 | 16:10 | 17:10 | 17:21 | 17:33 | |
Comienza Puerto | 7.5 | 156 | 16:18 | 17:17 | 17:29 | 17:41 | |
El Chorro | 6.3 | 157.2 | 16:20 | 17:19 | 17:30 | 17:43 | |
Alto de Guadalhorce | 0.4 | 163.1 | 16:29 | 17:28 | 17:39 | 17:52 | |
Caminito del Rey | 0 | 163.5 | 16:30 | 17:28 | 17:40 | 17:53 |